Frances s.r.o., výroba, tisk a prodej obálek

Specializujeme se na obálky, již od roku 1990. Na jednom místě tak naleznete široký  sortiment obálek, z nichž naprostou většinu umíme potisknout nejkvalitnějším tiskem, ofsetovou technologií. Z obyčejné obálky vyrobit „tu Vaši“. 

Naše založení v roce 1990 znamenalo malou revoluci mezi tradičními výrobci obálek. Moderní stroje rozšířily možnosti  potisku, firmám se do ruky dostal nový nástroj pro komunikaci se zákazníkem. Obálka s potiskem.

Potisk při výrobě umožňuje potisknout všechny části obálky, včetně vnitřního potisku. Vyplatí se však pouze u velkých  množství.

Brzy po založení jsme proto rozšířili naši výrobu o divizi dodatečného ofsetového potisku:  všichni naši zákazníci, i společnosti, které potřebují jen množství malá, dnes mají možnost mít reprezentativní firemní obálky s plnobarevným logem či jiným potiskem.

Divize dodatečného ofsetového potisku dnes patří k největším i nejmodernějším specializovaným pracovištím svého druhu v ČR.

Kvalitní tisk zůstává naší prioritou: potisknout umíme téměř všechny obálky našeho sortimentu, v maximálně možném rozsahu. Vycházíme vstříc i novým kreativním nápadům našich klientů, stejně jako hledáme další cesty, jak obálky běžné i reklamní firemní komunikace udělat ještě lepší a zajímavější.

Trendy nám dávají za pravdu. Po osobním styku, korespondence v obálkách zůstává nejdůvěryhodnějším, nejúčinnějším, a tím i nejefektivnějším prostředkem pro udržování kontaktu se zákazníkem a získávání zákazníků nových.