Potisk obálek

Maximální kvalita a rozsah potisku díky specializovaným strojům.

V minulosti se obálky potiskovaly pouze při výrobě. Při výrobě je u nás dodnes možné potisknout všechny části obálky, včetně vnitřního potisku.

Tisk při výrobě obálky se vyplatí u velkých množství. Menší množství potiskujeme v divizi dodatečného ofsetového potisku,  která patří k největším i nejmodernějším specializovaným pracovištím svého druhu v ČR.

Stroje v divizi dodatečného ofsetového potisku jsou určené pouze pro potisk obálek. Díky tomu umožňují potisk všech vnějších stran obálky v nejvyšší, ofsetové kvalitě, a maximální využití všech ploch pro kvalitní, jedinečnou komunikaci.

Potisknout umíme téměř všechny obálky našeho sortimentu.

Potisk klasických obálek

Běžná pro naše tiskové stroje je možnost potisku všech ploch a plná barevnost složená ze 4 barev CMYK. Stroje umožňují i použití konkrétních přímých barev pro zaručení požadované barevnosti, stejně jako kombinaci CMYK a přímých barev, například pro dodatečný tisk zlatých nebo jiných metalických efektů.

Možnosti rozsahu potisku si můžete prohlédnout ZDE >.

Potisk speciálních obálek

Speciální obálky se používají pro rozesílání zásilek se zvláštními požadavky (nestandardní rozměr, ochrana). Mohou pomáhat i lepší organizaci uvnitř společnosti (zakázkové kapsy, klientské složky, archivace).

Vzhledem k rozměrům a materiálům, ze kterých jsou vyrobeny, potisk umožňuje předejít různým nouzovým řešením (rozmazané razítko, písmo, špatný rukopis) a dodržet i v těchto případech vysoký standard a jednotnost korporátní komunikace.

Naše stroje umožňují potisknout i speciální obálky v ofsetové kvalitě, jednou nebo dvěma barvami, v některých případech i s plnou barevností CMYK, případně využíváme tamponový tisk. Pro potisk se nejčastěji používá přední strana.

Požadavky na tiskové podklady

Příprava tiskových dat pro obálky